H Apri Un Negozio Prink

 • Proč vstoupit do organizace Prink? Open or Close

  Vstoupit a být součástí organizace Prink znamená plánovat si budoucnost a být otevřen široké škále inovativních služeb, které časem budou stále důležitější, protože jsou propojeny s mobilními zařízeními  nebo s tématy,týkajícími se životního prostředí. 

 • Proč si vybrat jeden ze vzorců franchisingu, které navrhuje Prink? Open or Close

  Protože pokud jste se podívali do čísel v oblasti spotřebních materiálů pro tisk, všimli jste si, že se jedná o oblast bohatou na příležitosti. V této souvislosti firma Prink, s více než  1000 obchody a prodejními koutky, může poskytnout nejlepší záruky úspěchu v daném oboru.

 • Kolik osob je potřeba pro vedení obchodu Prink? Open or Close

  Stačí jedna osoba, ale záleží na franchisantovi, držiteli  licence pro používání značky Prink, zda se aktivně bude starat sám o obchod nebo pověří jinou  důvěryhodnou osobu: známého nebo zaměstnance.

 • V jakých oblastech franchisant dostane větší podporu? Open or Close

  Organizace firmy Prink je taková, že personál je rozdělen do týmů , které podporují jednotlivé franchisanty ve všech oblastech: produkty, správa v oblasti informatiky, oblastní reklama, telemarketing.... Jen si představte, že každý rok se vydá více než 1.000 školících programů pro jednotlivá témata.

 • Kolik stojí otevřít si obchod Prink? Open or Close

  Počáteční investice, v případě obchodů, je nízká, protože pro výkon tohoto typu činnosti je vymyšlen efektivní způsob s maximální optimalizací nákladů. Obchody jsou menší (mezi 25 a 35 m²) s obecně nižším nájemným, které nám umožní udržet nízké náklady na vedení obchodu. Marže jsou naopak velmi vysoké, řádově v průměru 40% , a tak i obchod s průměrným obratem může, i díky exkluzivitě  v oblasti, dosáhnout velmi uspokojivých zisků.

 • Je poskytnuta podpora co se týká rozvoje obchodu na daném území? Open or Close

  Společně s personálem Prinku se určují činnosti marketingu a obchodní činnosti, určené přímo pro jednotlivá území, kdykoli je zájem o nějakou nárazovou akci  nebo o dosažení ještě většího množství poptávek pro zpracování cenových nabídek  pro firmy a kanceláře.

 • Když se otevře obchod Prink, za jak dlouho je možné vydělávat? Open or Close

  Záleží na tom, jak důsledně sedodržuje operativní, školící a obchodní program, navržený Prinkem. Počáteční investice můžeme říct je nízká, ale je zásadní spoléhat na podporu specializovaného personálu Prink, který komukoli, kdo má zájem otevřít  si  vlastní podnikatelskou činnost, umožní dosáhnout úspěchu. Samozřejmě je nutná  energie, nadšení a schopnost naslouchat a využít toho, že nejste nikdy sami, protože můžete stále počítat s pomocí evropského leadera ve svém oboru.

 • Lze komunikovat s mateřskou firmou? Open or Close

  Prink má pověst otevřené a neformální firmy. To znamená, že s případnými problémy se můžete obrátit na mateřskou firmu. Personál v sídle a jednotlivé týmy, na které se franchisanti v případě potřeby mohou obrátit, jsou schopni reagovat ve velmi krátké době a obracejí se také na vedoucí pracovníky a generální ředitelství.