H Apri Un Negozio Prink

Obchod Prink vděčí za svůj úspěch obchodnímu modelu, který je velmi štíhlý a nepotřebuje žádný obrovský kapitál.
Počáteční investice, v případě obchodů, je nízká, protože pro výkon tohoto typu činnosti je vymyšlen efektivní způsob s maximální optimalizací nákladů.
Smlouva o franchisingu, která potvrzuje formální spolupráci mezi firmou Prink a vlastníky výlučných práv Prinku, zahrnuje trvalou asistenci v průběhu důležitých fází při hledání prostor, během školení, získávání počítačové podpory a také při dodávání materiálu pro vybavení prostor a zboží. Je důležité zdůraznit, že i když Prink dnes představuje úspěšný obchodní model, který funguje v celé Evropě, nejsou zde žádné vstupní poplatky, ani poplatky v průběhu činnosti.

Vyplňte formulář pro získání bližších informací o franchisingu Prink

Jméno příjmení (*)

Valore non valido
Adresa E-mail

Inserisci un indirizzo mail valido.
Okres, kde má být obchod otevřen (*)

Valore non valido.
Telefon (*)

Inserire un numero di telefono fisso o cellulare senza spazi o caratteri di separazione.
Obec, kde má být obchod otevřen (*)

Valore non valido.
Poznámky

Valore non valido.


Si prega di compilare il Captcha  • Proč je důležitá efektivita řízení? Open or Close

    Protože v průběhu fáze nákupu kazet a tonerů se často setkáváme s negativními zkušenostmi. Každému se stalo, že se obrátil na velká obchodní centra nebo na řetězce s elektronikou a setkal se s problémy, týkajícími se sortimentu produktů nebo musel dlouho čekat, než se dočkal potřebné pomoci od prodejců. Pokud pak hledáme kazetu k tiskárně, která se již nevyrábí, ve většině případů prodejci nejsou schopni poskytnout správné informace.

  • Kolik stojí otevřít si obchod Prink? Open or Close

    Počáteční investice, v případě obchodů, je nízká, protože pro výkon tohoto typu činnosti je vymyšlen efektivní způsob s maximální optimalizací nákladů. Obchody jsou menší (mezi 25 a 35 m²) s obecně nižším nájemným, které nám umožní udržet nízké náklady na vedení obchodu. Marže jsou naopak velmi vysoké, řádově v průměru 40% , a tak i obchod s průměrným obratem může, i díky exkluzivitě  v oblasti, dosáhnout velmi uspokojivých zisků.

  • Jakým optimálním způsobem vyhledávat produkty? Open or Close

    Prink dává k dispozici program “Segugio”: software ,vyvinutý přímo pro prodej kazet, díky kterému lze během několika sekund najít produkt požadovaný zákazníkem. Prodej kazet je tedy velmi jednoduchý, rychlý a cílený.