H Chi Siamo Prink

Digital Academy Formazione Prink

Před otevřením obchodu  je třeba absolvovat krátké, ale intenzivní školení: program Welcome.
Jedná se o uvítací program, který se skládá z jedné části školení v posluchárně ve školícím centru Prink Academy, je veden profesionálními přednášejícími, kteří mají praktickou zkušenost  (training on the job), kterou je třeba prožít  přímo v již zaběhnutých obchodech  Prink. A tak vše ,co vidíte a slyšíte, není teorie, ale skutečná každodenní obchodní  praxe.
Ale školení, na rozdíl od jiných franchisingů, neskončí v okamžiku otevření obchodu; naopak, školení pokračují na dálku prostřednictvím osvědčené platformy učení online.
Školení pokračují, jsou zcela bezplatná a rozdělují se do tří oblastí působení: obchod, řízení a technika, čímž se každý rok dosahuje čísel, hodných skutečné Akademie:

 • 100 školení (názvů) z katalogu
 • 2.000 kurzů online
 • 8.000 účastníků kurzů Prink

Vyplňte formulář pro získání bližších informací o franchisingu Prink

Jméno příjmení (*)

Valore non valido
Adresa E-mail

Inserisci un indirizzo mail valido.
Okres, kde má být obchod otevřen (*)

Valore non valido.
Telefon (*)

Inserire un numero di telefono fisso o cellulare senza spazi o caratteri di separazione.
Obec, kde má být obchod otevřen (*)

Valore non valido.
Poznámky

Valore non valido.


Si prega di compilare il Captcha • Kolik stojí účast na školení? Open or Close

  Školení je zcela bezplatné a probíhá především způsobem e-learning, nebo-li učením na dálku za použití digitálních platforem, tím se šetří čas všech zůčastněných a není nutné vynakládat další náklady na služební cesty a dopravu.

 • Prink vydává osvědčení o absolvování vlastních školících kurzů? Open or Close

  Typů školení je tolik, že by každý franchisant měl v obchodě vyvěšenydesítky osvědčení ; v každém případě tím, že vedete obchod Prink, máte automaticky možnost účastnit se bezplatně nespočetného počtu školení.

 • Jakou hodnotu má školení v rámci vlastní činnosti? Open or Close

  V tomto velmi rychlém světě firma Prink neustále přidává do sortimentu nové produkty a služby, u kterých je nutné pochopit jejich hlavním obsah, kterým byly inspirovány, a silné stránky, které je odlišují.
Nejen proto, že nové produkty a služby znamenají často nové příležitosti pro obchod, ale i proto, že kromě pouhého školení na produkt je důležité sledovat , co školící tým nabízí, abychom byli stále aktuálně informováni o technikách prodeje, o IT podpoře a o tom, co dělá konkurence.