Produkty

Služby

Asistence & Záruka

 • Jak ušetřit a vybrat správnou tiskárnu do domácnosti nebo do kanceláře? Open or Close

  Všichni chceme ušetřit, ale to můžeme pouze pokud nám někdo pomůže určit přesně naše potřeby použití, jak pro jednu tiskárnu do domácnosti, tak pro řadu tiskáren do kanceláře. Tou osobou je specialista Prinku, který po zvážení typu použití, navrhne nejlepší  řešení pro optimalizaci “provozních nákladů” , protože právě spotřeba kazet a tonerů je základem úspory při používání tiskárny, neboť  jak je všeobecně známo, pořizovací cena tiskáren je naopak spíše nízká.

 • Jaké jsou záruky, když zakoupím produkty Prink? Open or Close

  Produkty Prink mají záruku 24 měsíců, ale především můžete vždy počítat s radou a asistencí specialistů, které najdete v 1.000 obchodech  Prink. Důvody špatného fungování mohou být dva, nesprávné použití ze strany zákazníka, protože si nepřečetl návod k použití nebo z jiných důvodů jako nečištění tiskových hlav, velmi sporadické používíní kazet nebo konkrétní špatné fungování produktu.V obou případech zasáhne specialista Prinku, který zákazníka poučí o správném používání tiskárny a spotřebních materiálů nebo zdarma vymění produkt za produkt nový.

 • Jaká je záruka na originální produkty, zakoupené v obchodě Prink? Open or Close

  Obchody Prink poskytují stejnou záruku, jako mají originální produkty v jiných prodejních místech, nebo-li: mají záruku 24 měsíců, ale můžete vždy počítat s radou a asistencí Specialistů, které najdete v 1.000 obchodech Prink v Evropě.

 • Jaká je záruka na tiskárny, zakoupené v obchodě Prink? Open or Close

  Obchody Prink poskytují stejnou záruku, jako mají originální produkty v jiných prodejních místech, nebo-li: mají záruku 24 měsíců, ale můžetevždy počítat s radou nebo asistencí Specialistů, které najdete v 1.000 obchodech Prink v Evropě.

 • Jaké jsou záruky na služby Prink? Open or Close

  Kromě záruky, vyplývající ze zákona, zákazníci, kteří si aktivují některou z našich služeb, mohou vždy počítat s přímou asistencí specialisty Prinku v obchodě.

 • Jaká je záruka na opravu? Open or Close

  Kromě záruky ze zákona můžete počítat se zásahem a asistencí Specialisty Prink, který prováděl opravu nebo požádat o záruku v asistenčním centru, které jsme Vám sdělili po stanovení závady.

 • Tutti prodotti ecologici Prink sono garantiti? Open or Close

  Certamente, perché il rispetto dell’ambiente non deve assolutamente portare ad un abbassamento della qualità del prodotto. Quando un prodotto è firmato Prink, scatta automaticamente la garanzia di 24 mesi; e puoi sempre contare sull’assistenza e la competenza dello specialista e dei 1000 negozi Prink in Europa.